Terapinis koučingas

„Didžiausias viso gyvenimo malonumas yra būti tuo, kuo esi.“ J. Campbellas
 
Sveiki, esu Kamila Golod, ICF koučingo specialistė, lektorė, kūrėja.
 
Aš tikiu, kad kiekvienas iš mūsų giliai viduje žino, ko jam reikia, ir kaip tai pasiekti, tik kartais mes tarsi užsisukame rate, kuomet tampa sunku išgirsti savo vidų ir pamatyti naujus sprendimus.
 
Terapinio koučingo konsultacijos, visų pirma, man yra apie santykį su savimi ir kitais. Kai tu gali būti nuoširdžiai ir dėmesingai išklausytas, bei turi erdvės ir galimybių išgirsti patį save. Antra, konsultacijų metu užduodami klausimai ir atspindėjimas to, ką girdžiu ir matau, padeda geriau pažinti save: savo mintis, norus, jausmus, savo tikruosius poreikius, o ne primestus kitų žmonių. Trečia, konsultacijos man yra ne tik apie veiksmą, pokyčius, bet ir priėmimą tai, ko negali pakeisti, leidimą sau tiesiog būti, kalbėti, gauti palaikymą ir jaustis pakankamu tiesiog dėl to, koks esi, o ne dėl to, ką darai.
 
Kviečiu į asmenines konsultacijas:
  • Kai norite labiau savimi pasitikėti;
  • Kai planuojate keisti darbą ar pradėti savo veiklą;
  • Kai norite išsigryninti savo asmeninį brandą;
  • Kai norite pagerinti santykius su partneriu ar artimaisiais;
  • Kai turite savo svajonę, bet nedrįstate jos įgyvendinti;
  • Kai jaučiate vienišumą ar tuštumą, nors kitiems atrodote sėkmingas ir apsuptas žmonių.
 
Mano konsultacijos yra paremtos terapiniu koučingu, kuomet koučingas integruojamas kartu su meno terapijos (fototerapijos, rašymo, dailės) ir kognityvinės terapijos elementais, kas suteikia daugiau galimybių pažinti save, bei kurti savo spalvingą autentišką gyvenimą.
 
Konsultacija trunka 1 val., kaina – 35 Eur.
Konsultuoju lietuvių ir rusų kalbomis gyvai ir online.
 
Jausdami, kad mums reikia susitikti, drąsiai skambinkite +37067032002 ar rašykite: kamila.golod@gmail.com ir susiderinsime konsultacijų laiką.
Susisiekime